O mnie

W 2007 roku skręciłem w drogę związaną z fotografią. Choć od dziecka próbowałem sił w aikido, tańcu lub muzyce to dopiero robienie zdjęć mnie pochłonęło. Kończąc gimnazjum wybrałem szkołę o profilu fotograficznym, co w efekcie przypieczętowało moją przyszłość w zawodzie fotografa. Lata mijały, aparat strzelał kolejne zdjęcia, ja zdobywałem doświadczenie, dysk zapełniał się tysiącami fotografii, godzinami oglądałem poradniki, przeczytałem kilkanaście książek. Ponadto dwa lata praktyk w zakładzie fotograficznym, do tego staż w Dreźnie, współpraca z lokalną gazetą, rok działalności jako start-up, wiele zleceń jako podwykonawca.  Każde zdjęcie, które teraz wykonuję jest efektem tych 11 lat doświadczenia. Czy to dużo, czy mało niech fotografie powiedzą za siebie.

Ta strona poświęcona jest stricte fotografii dla firm, ale jeśli interesują Cię moje bardziej “personalne” prace to zapraszam do obejrzenia PORTFOLIO , posiadam również floga prowadzonego od 2008r. (najprawdopodobniej najstarszy aktywny blog na tym portalu) do zobaczenie TUTAJ.

Filip Lomstar Łomnicki

Fotograf oławaBez nazwy-1Filip Lomstar Łomnicki Fotograf_MG_8566popartfotograf_brzeg_MG_2539FFotograf_reklamowy_oławaFotograf_reklamowy_oławareferenc_filip-1Digital Garage CertificateIMG_20171230_1428102IMG_20180102_205814